Copy of Copy of Minimalist Mobile Ui ZARPAAD 1080 x 1350
درباره ما

سامانه آنلاین معاملات طلای زرپاد

زرپاد یک سامانه آنلاین معاملات طلای آبشده است که به شما امکان خرید و فروش طلا با بهترین مظنه قیمت و در امنیت کامل را می‌دهد. زرپاد همچنین خدمات مشاوره، آموزش و مدیریت دارایی در حوزه طلا را ارائه می‌کند. زرپاد با داشتن مجوزهای قانونی و عضویت در انجمن‌های صنفی مرتبط، یکی از معتبرترین سامانه‌های خرید و فروش طلای آبشده در ایران است. اگر علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بازار طلا هستید، زرپاد می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. زرپاد با شناسه پروانه نظام صنفی 1402254978 و عضویت در دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی مجاز به فعالیت در حوزه فروش طلا و جواهرات است.

Copy of Copy of Minimalist Mobile Ui ZARPAAD 1080 x 1350
فعالیت قانونی زرپاد

نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت سمت

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد تجارت الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

پروانه کسب فروش طلا و جواهرات

اتحادیه طلا و جواهر، کسب و افزایش رضایت اعضا، مراجعه کنندگان و دیگر ذی نفعان (مشتریان) خود را درکنار بهبود مستمر کیفیت، به عنوان مهمترین هدف سازمان ، برگزیده و براساس قانون نظام صنفی، خود را نسبت به ارایه خدمات باکیفیت متناسب جهت تامین نیازمندی های ایشان متعهد می داند.

فعالان و کارشناسان این صنف و صنعت بر این عقیده اند که مصنوعات طلا ضمن سرمایه بودن، یکی از مهمترین نشانه فرهنگی و قومی و بهترین وسیله انتقال تمدن ایران است که به سرعت تحت تاثیر پدیده های فرهنگ پذیری در بین جوامع گوناگونی انسانی قرار گیرد.
آثار زیورآلات و دست سازهای طلای کشورمان که هم اکنون در موزهای مطرح جهان قرار دارد نشانگر سابقه کهن و قدمت این صنعت در این سرزمین هنرپرور است.